מדיה

כתבה ב־ynet

מותג האופנה הישראלי קננה: "יש לנו הרבה מה ללמוד מהאפריקאים"-לאחר שהחלימה מסרטן, חגית גרופר ניר עברה עם משפחתה לאנגולה וקניה. כעת היא ממשיכה את הקשר כמעצבת: "אני חושבת שיש בי משהו אפריקאי מהגלגול הקודם"

כתבה במגזין Missmandala

חגית ניר גרופר היא בעלת המותג "קננה – חיבוק מהסוואנה", עולם אינסופי של פריטים אפריקאים יחודיים שמיוצרים בעבודת יד על ידי אמנים מקומיים באפריקה.

כתבה באתר סלונה

נישה משלהן-5 נשים שהקימו עסקים קטנים ממוקדי מוצר. ככה זה נראה כשמגשימים חלום. חגית ניר חזרה לפני חודשים ספורים לישראל אחרי שהות של 8 שנים באפריקה אליה פיתחה אהבה גדולה. עם חזרתה פתחה את קננה – חיבוק מהסוואנה, מותג המציע פריטי אופנה ואמנות, שמיוצרים כולם בעבודת יד על ידי נשים וגברים מקומיים.

כתבה ב'בניין ודיור'

"עוצמת הרכות: בובות הטקסטיל שכובשות גם את המבוגרים" הבובות הסרוגות הללו נוצרו בעבודת יד בקניה, אפריקה, ע"י נשים המתפרנסות מעבודות אלה כדי לעמוד בחיים מאתגרים ללא מים זורמים או חשמל, ללא תחבורה לשווקים ומעט מאוד גישה לרפואה בסיסית. חגית ניר גרופר, שלאחר שהות ממושכת בארץ זו ייבאה את הבובות, כמו גם מוצרים אחרים, מאפשרת להן לשפר את איכות חייהן וחיי משפחתן כדי להשיג עצמאות, רווחה ובריאות. כל אישה חותמת את שמה על היצירה.

כתבה ב־ynet

"מאמינים שהכול יחזור לאט־לאט": בעלי העסקים הקטנים לא נכנעים. בעלת העסק היא חגית ניר־גרופר (45), אם לשלושה ילדים, תושבת צור יגאל. "העסק שלי נולד בעקבות מגורים של שמונה שנים באפריקה"

תוכנית הבוקר 'פותחים יום', ערוץ 13

קננה מעוררת השראה (קטע וידאו)

כתבה ב־Go Style

עזרת נשים: סיפור המסע של חגית ניר גרופר מתחיל בסרטן השד שהתגלה אצלה בגיל 28

ריאיון ב'אורלי וגיא'

איך צומחים ממשבר? ריאיון לתוכנית הבוקר

כתבה ב־Xnet

"אחרי מה שעברתי, אני לא מפחדת מכלום ורק רוצה למצות את החיים"

הירשמו למועדון ותהנו מ -10% הנחה בקנייה

דילוג לתוכן