הסיפור שלי

הי, שמי חגית ניר גרופר, בעלת המותג KENANA מותג לייפסטייל מוקפד ששם דגש על בריאות, לייפסטייל והגנה מפני השמש. נושא הבריאות קרוב לליבי

בגיל 28 בלבד, בהיותי אמא צעירה לילדה בת שנתיים, חליתי בסרטן השד. ההחלמה הביאה אותנו כמשפחה ליבשת אפריקה בה זכינו לגור ולעבוד 8 שנים וליצר שינויי ומציאות חדשה ורגועה לי ולמשפחתי. באפריקה נחשפתי לתרבות מדהימה, יבשת פראית ויפייפיה, אך גם לשינויי האקלים ולקיץ חם ואינסופי שהצריך הגנה מהשמש. 

עם שובינו הביתה לישראל כשכבר אני אמא לשתי בנות ועוד אחד בדרך, החלטתי שהגיע הזמן שלי לטרוף את החיים וללכת אחרי החלומות. מהמקום השמח הזה נולד KENANA מותג לייפסטייל שיש לו ערך מוסף של הגנה מהשמש במטרה לשלב בין יופי, עיצוב, הנאה ובריאות. הכובעים של KENANA אופנתיים, איכותיים, נעימים וקלים לחבישה ויש להם תקן UPF50+ תקן מחמיר עולמי המגן ב 98% מפני קרני UV  קרני השמש המסוכנות, כן גם כובע יכול להגן עלינו בדיוק כמו קרם הגנה, ולחסום את חדירה קרני השמש המזיקות. 

לצד קולקציית הכובעים ישנה גם סידרת תיקים ונרתיקים שייקים ונוחים שמשמשים כפריטים משלימים לבילויי, לעבודה, לחופשה או לטיול מהנה . 

הסטודיו שלי נמצא בצור יגאל, ניתן לבקר אותנו בסטודיו בתיאום מראש וגם לפגוש את מגוון המוצרים שלנו בחנות האונליין של  KENANA נשמח להיפגש איתכם גם באירועים שונים ובירידים ברחבי הארץ.

תודה שבחרת בך ולקחת אותנו איתך.

חגית